Niedomaganie ciałka żółtego a planowanie ciąży

Witam!od dwoch lat staramy sie z męzem o potomstwo!mam niedomagania ciałka żółtego za czym idzie brak owulacji. Lekarka zaleciła mi, aby od 14 dc zazywac luteine przez 14 dni..Czy z wiazku z tym, może wystapić owulacja?14 dc miałam pęcherzyk graffa 2cm..czy jednak luteina zatrzymuje owulacje?biore takze bromergo..

Aleksander Ropielewski

Luteina nie zatrzymuje owulacji, a wręcz przeciwnie ją ułątwia. MOżłiwe, zę po leczeniu dojdzie do owulacji.