Niedosłuch obustronny umiarkowany przewodzeniowy a zabieg rozszczepu podniebienia

Po jakim czasie od zabiegu całkowitego rozszczepu podniebienia miękkiego mojemu dziecku może się poprawić słuch? Syn ma niedosłuch obustronny umiarkowany przewodzeniowy. Jesteśmy już prawie 3 miesiące po. 1,5 miesiąca po zabiegu miał robione ABR i słuch poprawił się tylko troszeczkę. Czy jest szansa, że jego słuch się jeszcze poprawi albo że będzie słyszał normalnie? Synek ma już rok i od 3 miesięcy nosi aparaty

To duży, poważny problem. Nie odpowiem bez zbadania dziecka i zebraniu dokładnego wywiadu z Panią. Mam wieloletni staż pracy w Klinice Laryngologii Dziecięcej. Proszę przyjechać do mnie z pełną dokumentacją dotychczasowego leczenia dziecka to pomogę.