Niedosłuch ucha lewego

Witam mam 37 lat od małego mam niedosłuch ucha lewego od dwóch lat mam problem z uchem prawym ciągłe zatykanie w tym roku już 4 raz według otolaryngologa z ucho czyste wina alergii i zatok . Przy przedmuchiwaniu trąbek słuchowych słyszę pyk a później syczenie ucho na chwilkę się odtyka po chwili znowu zatyka już nie mam pomysłu co z tym robić . Jedne sprawne ucho i zatyka się .Na błonie bębenkowej liczne zrosty( zapalenia ucha za młodu) już nie wiem jak sobie pomóc żeby było dobrze .

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie ponownie udać się dolekarza laryngologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.