Szum w uchu i uczucie wypełnienia ucha

od tygodnia słyszę szum w uchu, oraz mam uczucie wypełnienia ucha,nic nie boli. Robiłam badanie audiogramem i słuch jest ok. Laryngolog stwierdził ze to zatkanie trabki eustachiusza i kazał zatykac noć i dmuchac, aby w uchu pykneło...Robie to i nic nie pomaga, nie wiem co dalej by byłam już u 3 laryngolowgów, mam 30 lat nie chce zyc z takim czym w uchu. Co moge dalej z tym zrobic? Prosze o opinie?

Musiał bym zobaczyć przynajmniej audiogram. Jeżeli to faktycznie dysfunkcja trąbki słuchowej to laryngolog powinien zrobić przedmuchiwanie trąbki słuchowej metodą Politzera a w następnej kolejności kateteryzację trąbki słuchowej z podaniem do niej leków.