Niedowład kończyn a nerwica
1) grzypa 3 lata temu z objawem nie dowaldu rak ( przez 2 tyg nie moglem nawet zapiac guzika ) 2) Marzec 2014- uczucie grzywki na czole i prady od czasu do czasu po lewej półkuli głowy , MRI czysto 3) Maj 2014 ( prądy na głowie przeszły, uczucie grzywki pozostalo ) 4) Lipiec 2014 - 50% niedowlad lewej reki ( twal okolo 5 dni ) fascykulacje na calym ciele do dzis ( 5 miesiecy ), EMG, krew, tarczyca,SOD1,bakterie, wirusy,WesterBlot, nerwica--? psycholog nie stwierdza. dziwne prady wibracje.

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Czy autyzm jest wyleczalny?
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.
Witam- rozumiem, ze nie są to objawy somatyczne tylko nerwicowe. W takim razie konieczna jest praca zciałem aby uwolnićnapięcia i stres. Jużsłyszę że PAna ciało wibruje aby uwolnić emocje- bardzo dobry objaw. tylko łatwiej PAnu będzie gdy poprowadzi Pana terapeuta pracujący z ciałem. Należy szukać terapeutów pracujących według metody LOWENA lub prowadzących metodą TRE . W warszawie to www.psychoterapiaprzezciało . Marzena Barszcz lub Grzegorz Byczek. Powodzenia!!!!
nalezy zrobic odpowiednie badania neurologiczne+solidna terapie.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza