Niedowład ręki pomimo operacji usunięcia przepukliny kręgosłupa

Witam. Jestem 3 tyg po operacji usunięcia przepuklin z kregów c5/c6 c3/c4. Wstawiono mi kejdż. Czuję się dobrze. Ruchy głową co raz większe i mniejszy ból. Rehabilitacje zaczynam 6 lipca. 10 zabiegów. Martwi mnie jedna rzecz.. Mam nadal taki sam niedowład lewej ręki oraz przebłyski bólu w okolicach barku i tricepsu jak miałem przed operacją.. Czy to normalne że jeszcze ręka jest nie sprawna ? Wróci mi siła ? Ucisk na rdzeń wynosił 8mm. Martwię się tym bo boję się że coś poszło nie tak Pozdrawiam

To bardzo wczesny okres pooperacyjny i takie dolegliwości mogą się jeszcze utrzymywać, ale powoli powinny ustępować. To jednak kwestia nawet miesięcy. Konkretne informacje na ten temat powinien Pan uzyskać od neurochirurga, który Pana operował.