Niedrożność jajowodów i brak miesiączki

dobry wieczór...Dwa lata temu stwierdzono u mnie niedrożność obydwu jajowodów podczas usuniecia polipa. Od tamtej pory miałam raczej regularne miesiączki, dość obfite ale to się zmieniło i od jakiegoś roku miałam spokój. Natomiast od 3 m miesiączki sa krótkie ok. 3 dni dziś mija 32 dzień cyklu a ja nie mam krwawienia. Mam bóle dołu brzucha jak przy miesiączce a do tego ból piersi łącznie z brodawkami co mi się nie zdarzało. Dodam, ze urodziłam 2 dzieci. Proszę oodpowiedz. Pozdrawiam...

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam wizytę u ginekologa celem wykonania badania lekarskiego i USG. Pozdrawiam