Czy mogę mieć niedrożność jajowodów?

Dzień dobry ! Będąc w związku z mężczyzną staraliśmy się bezskutecznie o dziecko kilka lat. On z poprzedniego związku miał dwoje dzieci. Teraz z innym partnerem staramy się pięć lat o dziecko ( używam testów owulacyjnych). On również ma jedno dziecko z poprzednią kobietą.Po pięciu latach starań wkońcu zaszłam w ciążę. Poroniłam w 7 tygodniu. Od tamtej pory mija kolejny miesiąc bezskutecznych starań. Czemu nie wychodzi ? Czy mogę mieć niedrożność jajowodów ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana diagnostyka, konieczna jest wizyta u ginekologa, badanie oraz USG i badania krwi, być może inne badania w tym hsg (które wykluczy ewentualna niedrożność).
Pozdrawiam