Niegojąca się rana i wynik posiewu

Witam. W posiewie operacji drenażu zakazonego krwiaka wokół pomostu udowo-podkolanowego z protezy w posiewie wyszło MRCNS oporne na antybiotyk i penicyliny, penicylina izoksazolilowe, penicyliny z inhibitorami ,cefalosporyny, z wyjątkiem ceftaroliny , cefatabiprolu - jeśli wrażliwość in vitro i karbapenemy. Rana cały czas się sączy coś coś niej wycieka lekarze nacinaja to mówiąc ze to chlonka. Noga jest cały czas opuchnięte i czerwona. Antybiotk który dali lekarze to zinat. Jaki lęk będzie odpo

Witam , proponuję pozostawać pod opieką lekarzy leczących dotychczas! To Oni wiedzą najlepiej jakie leki zastosować w następnej kolejności! z.żurawski

Antybiotyk lekarze zastosowali z pewnością zgodnie z posiewem bakteriologicznym - jest więc w danym momencie odpowiedni. Za 2 tygodnie zgodnie z zasadami antybiotykoterapii celowanej ty antybiotykiem może być zupełnie inny. Sama istota choroby nie pomaga w walce z infekcją i tu jest zasadniczy problem.