Nieliczna ilość nabłonków płaskich w moczu a silne bóle nerek

Witam. Od jakiegoś czasu miewam silne bóle nerek, tylko z lewej strony. Jestem młodą osobą, a bóle mam od około roku - a nawet więcej. Zrobiłam wyniki moczu - mało opcji mam w normie. Białko 13,6; leukocyty 12 (norma 5) oraz duża ilość bakterii. Dodam, że nieliczna ilość nabłonków płaskich (nie mam pojęcia, co to i co oznacza). W tej chwili czekam na wizytę u lekarza rodzinnego, by skierować się na dalsze badania. Jednak wyniki bardzo mnie martwią. Czy jest to coś poważnego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane wyniki świadczą o infekcji układu moczowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego w umówionym terminie.