Nieliczne zapłodnione jaja glisty ludzkiej w kale dziecka

Witam córka ma 11 miesięcy wyszło jej w kale 2 razy że ma pojedyncze a teraz nieliczne zapłodnione jaja glisty ludzkiej. Była przeleczona pyrantelum 2,5 ml. przez 4 dni i po 10 dniach powtórka. Lecz dalej wychodzi że ma glistę. Teraz lekarz przepisał jaj zentel 10 ml. i za 14 dni znowu 10 ml. czy mogę bez obaw podać ten lek skoro w ulotce pisze że stosuje się powyżej 2 roku życia. I czy jeśli podam 10 ml. to za 2 tygodnie mogę dać resztę z butelki bo mamy tylko jedną buteleczkę?

Proponuje zgłosić się do lekarza chorob zakaznych i pasożytniczych do najbliższej kliniki ch. zakażnych ceclem konsultacji przypadku.