Niepewny stosunek oralny bez zabezpieczenia a częstomocz, swędzenie żołędzi i ból gardła

Witam,8 dni temu doszlo do stosunku obustronnie oralnego (bez zabezp.) z "niepewnym" partnerem. W tym tygodniu pojawily sie objawy:- czestomocz (male ilosci, ok. 10 razy na dobe)- "swedzenie" zoledzi- bol najadrzy i gardla- podczas stosunku (z prezerwatywa) nie bylem w stanie osiagnac wytrysku.Lekarz 1 kontaktu polecil badanie moczu - czy w badaniu moczu cos moze byc widoczne?Czy to moze byc rzezaczka/chlamydia? Po jakim czasie od zakazenia bakterie moga zostac wykryte?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie proszę skonsultować się ze specjalistą wenerologiem, który pokieruje dalszą diagnostyką oraz ew. leczeniem.