Niepokojące wyniki DHEA i testosteronu

Witam, lekarze podejrzewają u mnie PCO. Robiłam badania tarczycy TSH, FT4, anty TPO i anty TG wyszły w normie. Natomiast testosteron wolny 6,60 pg/ml a DHEA 18,16 ng/ml w normie do 9,80. Czy są to bardzo niepokojące wyniki? Czy to oznacza ze nadnercza źle pracują?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest przeanalizowanie wszystkich wyników aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.