Niepokojące wyniki morfologii i ból brzucha u 31-latki

Witam, proszę o interpretacje wyniku morfologii, mam 31 lat, kobieta a w lutym br. urodziłam dziecko. Od kilku dni odczuwam dokuczliwy ból po prawej górnej stronie brzucha,obawiam się, że jest to związane z wątrobą. Wizyte kontrolną mam dopiero na przyszły tydzień a wyniki nie są za dobre, proszę o pomoc! neutrofile: 2,20 ( 2,50-7,00 ) eozynotile: 0,07 ( 0,10-0,50 ) limfocyty: 49,00 ( 20,0-45,0) Alt: 36 ( 0-33 ) Pozostałe wyniki są ok. Z góry dziękuje

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wyniki są prawie w normie. Jednakże wyniki badań krwi interpretować można tylko i wyłącznie w oparciu o dane kliniczne oraz PEŁEN wynik badania. Proszę skonsultować wyniki z lekarzem, który zlecił wykonanie badania. Ból w opisanej przez Panią lokalizacji może dotyczyć pęcherzyka żółciowego. Wskazane wykonanie USG j.brzusznej z oceną pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych.