Niepokojące zmiany skórne na twarzy - jak pozbyć się tego problemu?

Witam. Od pewnego czasu na mojej twarzy zaczęły pojawiać się podejrzanie wyglądające zmiany. Mam 20 lat i podkreślę, że nigdy wcześniej nie miałam problemu z trądzikiem. W okresie dojrzewania moja cera była nieskazitelna, czasem pojawiła się jedna lub dwie krostki, które i tak znikały po kilku dniach. W tym momencie na twarzy mam wysyp podskórnych grudek, niektóre są zaczerwienione. Wygląda to bardzo nieestetycznie. Zastanawiam się w jaki sposób można pozbyć się tego problemu.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.