Nieprawidłowe parametry w wyniku badań krwi

Witam bardzo proszę o interpretacje wyniku badań, które ostatnio odebrałam. Ze względu na ograniczoną ilość znaków podam tylko te, które wychodzą po za normę. "Limfocyty% 59 (20-45), inne (Eo,Bazo,Mono) 15 (3-14), Neutrofile% 26 (40-70), Neutrofile

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik może świadczyć o toczącej się infekcj wirusowej. Z jakiego powodu były robione badania? Radze skonsutlować wynik z lekarzem zlecajacym.
Pozdrawiam