Wynik morfologii krwi 19-letniej osoby do analizy

Witam bardzo proszę o interpretacje wyniku badań, które ostatnio odebrałam. Ze względu na ograniczoną ilość znaków podam tylko te, które wychodzą po za normę. "Limfocyty% 59 (20-45), inne (Eo,Bazo,Mono) 15 (3-14), Neutrofile% 26 (40-70), Neutrofile

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecałbym ewentualne powtórzenie badan za około 2-3 miesiące. Jednakże wydaje sie ze powyzsze wyniki nie stanowią o żadnej patologi. Niestety nie znam takze kontekstu wykonywania badania. Pozdrawiam