Nieprawidłowe zastosowanie Duphaston

dzień dobry, lekarz przepisał mi duphaston na unormowanie miesiączki, jednak w drugim mies. zażywania pomyliłam się i zamiast jak mówił brać od 16 dc wzięłam od 10 i zorientowałam się dopiero po zażyciu wszystkich tabletek. okres przyszedł ładnie tuż po skończeniu opakowania, jednak boję się jakie to może mieć konsekwencje i wstyd mi przyznać sie lekarzowi, mam 24lata, o dzidziusia chcemy starać się od marca

Lek. Katarzyna Szymczak

Raczej nie będzie w związku z tą pomyłka żadnych konsekwencji.
Pozdrawiam