Nieprawidłowości w wynikach badania krwi

Wstępne nieprawidłowości w wynikach : CRP mg/dL - 9,36 WBC (leukocyty) 10^9/L - 13,9 Eozynofile % - 5,1 Netrofile % - 9,8 Eozynofile 10^9/L - 0,7 OB po 1h mm/h - 62 Limfocyty % - 15,6 Lekarz w szp. Okrąglaku w Kaliszu mówi, że dobre wyniki i mam sobie iść do lekarza rodzinnego a mi ucho zaraz eksploduje i migdałek boli,że łzy mam w oczach. Jutro dopiero wizyta prywatna. Stan się pogarsza od czwartku do dziś. Jak żyć do jutra?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wyniki świadczą o infekcji wirusowej. Konieczny jest odpoczynek. Może Pan przyjąć paracetamol 500mg co 4 godziny oraz tabletki do ssania najlepiej z środkiem przeciwbólowym np Strepcils intensiv.

Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku nagłego pogorszenia stanu zdrowia proszę udać się niezwłocznie do lekarza.

Lek. Tomasz Budlewski

W takim razie Proszę udać się na SO lub nocna pomoc śświątecza

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę niezwłocznie udać się do lekarza POZ, który wdroży właściwe leczenie, tj. antybiotykoterapię. Podane wyniki wskazują bowiem na zakażenie o etiologii bakteryjnej.