Wynik badania krwi u 32-latki

BARDZO PROSZE O INTERPRETACJE WYNIKOW WYKONANYCH APARATEM HEMOCUE WBC DIFF 9 WBC 10 / L D IFF 10/L % 9,4 NEU 5,1 55 LYM 3,5 37 MON 0,3 4 EOS 0,4 5 BAS 0,0 0

Witam. Wyniki badań nie budzą niepokoju. Powinien jednak zinterpretować je lekarz który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania i skorelowania wyników z objawami klinicznymi.