Nieprzyjemne zapachy z pochwy

mam problem i nie mogę se z nim poradzić.praktycznie bez przerwy wydzielają mi się z pochwy bardzo nieprzyjemne zapachy można to porównać do rybiego zapachu co mam zrobić jakich tabletek używać???proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na występowanie infekcji dróg rodnych. Proszę udać się na wizytę do lekarza ginekologa, który po postawieniu diagnozy wdroży odpowiednie leczenie.