Brak okresu a upławy o nieprzyjemnym zapachu

Witam. Mam pytanie dotyczące spoźniającej się miesiączki. Współżyłam z partnerem 3 tygodnie temu z zabezpieczeniem, po kilku dniach zauwazyłam schodząca skore z warg sromowych po kilku dniach przestała schodzić ale moja wuplawy byla bardzo gęste i o silnym zapachu. Dodatkowo w tym samym czasie przyjowalam antybiotyk, i tu moje pytanie czy mozliwa jest ciąza czy mogą być inne objawy spoźniającej sie miesiączki. Dodam ze zrobiłam 2 testy ciążowe i wyszly negatywnie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na występowanie infekcji dróg rodnych. Konieczne jest zastosowanie leczenia. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.