Upławy o nieprzyjemnym zapachu - czy to objaw ciąży?

Witam!
Od jakiegoś czasu mam upławy o niezbyt przyjemnym zapachu, dbam o higienę intymną. A od kilku dni bolą mnie piersi, a właściwie sutki. Współżyjemy z partnerem bez zabezpieczenia, lecz nigdy nie dochodzi we mnie, tzw. stosunek przerywany. Do okresu zostało mi ok. tygodnia, lecz się martwię, ponieważ nigdy (nawet przed okresem) mnie nie bolało nic, a teraz nagle taki ból, drażnią mnie.
Czy to może być objawem ciąży, czy coś innego? Czasami miałam tylko 2-3 dni przed okresem huśtawki nastrojów.
Proszę o odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
upławy o nieprzyjemnym zapachu mogą być związane ze stanem zapalnym dróg rodnych. Wyjaśni to badanie ginekologiczne. Na tej podstawie możliwe będzie włączenie odpowiedniego leczenia.

Podczas stosunku przerywanego może dojść do kontaktu z preejakulatem. Zawiera on plemniki, dlatego zapłodnienie w takim przypadku jest możliwe. Po około 10-14 dniach od stosunku należy wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam