Nieprzyjemny zapach okolic intymnych

Nieprzyjemny zapach z łechtaczki. Witam.Obserwuję nieregulany brzydki zapach z łechtaczki pomimo prawidłowej higieny,czasami jest to już po 2 godz.od umycia się.Ponad rok temu zaraziłam się i leczyłam ureaplasme ,streptococcus agalactiae oraz Escherichia coli, wyniki badan kontrolnych po 3-4 miesiacach od antybiotykoterapii wyszły prawidłowe Czy możliwe ze ktoras z tych bakterii powoduje ten zapach i nadal jest w organizmie?Mam pęcherz neurogenny,zaleganie moczu,zażywam Vesicare,nie współżyję.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Obecność nieprzyjemnego zapachu może być spowodowana infekcją. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u ginekologa.