Zapytaj lekarza

7 3 9 , 8 5 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nieprzyjemny zapach okolic intymnych

Nieprzyjemny zapach z łechtaczki. Witam.Obserwuję nieregulany brzydki zapach z łechtaczki pomimo prawidłowej higieny,czasami jest to już po 2 godz.od umycia się.Ponad rok temu zaraziłam się i leczyłam ureaplasme ,streptococcus agalactiae oraz Escherichia coli, wyniki badan kontrolnych po 3-4 miesiacach od antybiotykoterapii wyszły prawidłowe Czy możliwe ze ktoras z tych bakterii powoduje ten zapach i nadal jest w organizmie?Mam pęcherz neurogenny,zaleganie moczu,zażywam Vesicare,nie współżyję.
KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Obecność nieprzyjemnego zapachu może być spowodowana infekcją. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u ginekologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy