Brzydki zapach z okolic intymnych u męża

mój mąż ma bardzo nieprzyjemny zapach jeśli chodzi o sprawy męskie, dla czego tak jest i czy to normalne
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nieprzyjemny zapach z okolic intymnych może wynikać z niewłaściwej higieny. Inną przyczyną występujących objawów może być infekcja. Jeśli pomimo prawidłowego dbania o higienę sytuacja nie ulegnie poprawie to konieczna będzie wizyta u lekarza.

Proponowałbym w tej sytuacji: 1. zweryfikować zwyczaje i nawyki tzw. higieniczne męża, jeśli są OK to: 2. zasięgnąć opinii urologa (np. przewlekłe zapalenie prostaty z obecnością wydzieliny która rozmazuje się pod napletkiem, popuszczanie moczu, który rozkłada się na bieliźnie) a jeśli urolog nie znajdzie przyczyny, to: 3. konieczna konsultacja u specjalisty dermatologa. Pozdrawiam RH