Brzydki zapach spod napletka

Witam. Mam 18 lat. Mój problem jest bardzo uciążliwy dla mnie i dotyczy kilku kwestii, otóż dokucza mi przykry zapach spod napletka nawet godzine po kąpieli. Dodatkowo żółądź podczas wzwodu jest pomarszczony i czasem schodzi z niego skóra, nie mam pojęcia co jest przyczyną, czy jest za suchy czy chodzi o coś innego. Jest również pomarszczony. Nie odczuwam żadnego bólu, nie mam krost ani dziwnych barw. Czasem da się też zauważyć przeźroczystą powłokę na żołedziu po ejakulacji. Proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nieprzyjemny zapach prącia, pomimo właściwej higieny, może być spowodowany infekcją. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Powinien Pan udać się na wizytę do specjalisty urologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.