Co może oznaczać brzydki zapach napletka?

Witam. Już od dłuższego czasu mam problem. Towarzyszy mi brzydki zapach z pod napletka (codziennie myję) , głowa penisa jest sucha nie nawilżona i niedawno jeszcze do tego pojawiły się tam czerwone plamki. Podejrzewam że to jakaś infekcja lecz nie wiem czym to leczyć a do lekarza nie mam zbytnio czasu chodzić. Z góry dziękuje za odpowiedź

Lek. Wojciech Zygmunt

Jeżeli rzeczywiście jest to infekcja, to niestety jest pan zmuszony zobaczyć się z lekarzem, w celu oceny zmian i przepisania odpowiednich leków. Do tego czasu może pan na zmiany stosować clotrimazol (maść przeciwgrzybicza dostępna bez recepty). Pozdrawiam i życzę zdrowia.