Nieregularne cykle i negatywny test a ryzyko ciąży

Witam, kochałam się z chłopakiem: 7.11, 10.11, 17.11 okres miałam 20.11. Pózniej kochałam się: 23.11, 27.11, 2.12 z prezerwatywą, uważał, nie konczył we mnie. Okres powinnam dostac 15.12, robiłam 15.2 negatywny, a okresu dalej brak, mam nieregularne cykle, raz 26 a raz 31. Czy mogę byc w ciąży? Moze okres mi sie spoznia, bo mam duzo stresu?

Witam! W podanym przypadku prawdopodobieństwo zajścia w ciążę nie jest duże, nie można go jednak z całą pewnością wykluczyć. Proponuję powtórzyć test ciążowy za tydzień.