Nieregularne cykle, upławy i wypukłość brzucha

mam problem z upławami, mam też nie regularne cykle a także często przed spodziewaną miesiączką mam wypukłość po prawej stronie brzucha towarzyszy jej kłujący ból. co to może byc?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeśli występują nieprawidłowe upławy tzn o nieprawidłowej konsystencji lub zapachu proszę udać się do ginekologa. Kłujący ból przed miesiączką może Pani odczuwać, gdy dochodzi do uwalniania pęcherzyka. Jednak zawsze należy wykluczyć inne przyczyny takiego stanu
Pozdrawiam