Nieregularne miesiączki i poziom FSH u 50-latki a ryzyko ciąży

Witam,wciąż nie otrzymałam odpowiedzi na pytanie-Mam skończone 50 lat ,miesiączkuję już nieregularnie tj.coraz dłuższe przerwy między miesiączkami,poziom FSH 39,4-czy wciąz muszę obawiać się zajścia wciążę???

Piotr Pilarski

Uważa się, że kobiet może być płodna jeszcze dwa lata po menopauzie.