Nieregularne miesiączki przy PCOS i torbielach

Witam. Przez 2,5 roku leczylam sie na policystyczne jajniki biorac tabletki anty ok rok temu podczas ich brania wytworzyla sie torbiel 6 na 7 cm. Po jakims czasie sie zmniejszyla. Skonsultowalam to wszystko z innym lekarzem ktory steierdzil ze nigdy nie mialam tej choroby i zalecil odstawic tabletki. Po ok 8 miesiacach znowu sie pojawila ale mniejsza miesiaczki staly sie nieregularne i wtedy zaczelam brac luteine 50 od lutego biore od 16 dc przez 10 dni. Pomaga. Czy dalej mam ja brac?

Piotr Pilarski

Takie normowanie okresu nie powinno być stałe. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.