Bardzo nieregularne miesiączki a niedoczynność i podejrzenie PCOS

Moje pytanie wiaze sie z moja miesiaczka mam 3.5 letniego synka po porodzie takies 2 lata miesiaczke mialam regularna lecz ostatnimi czasy tak jakby zanika mamy juz prawie pazdziernik a miesiaczka pojawila sie u mnie tylko w styczniu i w maju. Dodam ze mam niesocYnnosc tarczycy tabletki eutyrohx 75 nie pomaga mi na nic a lekarze niechca mi innego leku przepisac a ginekolog jeszcze stwierdzila ze podejrzewa u mnie zespolJajnikow policystycznych ale nikt mnie na nic nie leczy.Niewiem juz co mam robic

Aleksander Ropielewski

Najlewniej występują zaburzenia hormonalne, jednak bez przeproazdzenia badań hormonalnych trudno jest stwierdzić jaka jest ich przyczyna i najwłaściwsze leczenie. Bez wątpienia należy skontaktować się z endokrynologiem.