Niedoczynność tarczycy a nieregularne miesiączki

Witam, moje pytanie brzmi nastepujaco - mam niedoczynnosc tarczycy dotychczas miesiaczki mialam regularne nie odbiegajace od normy jesli chodzi o obfitosc natomiast tym razem zdarzylo sie tak ze moja miesiaczka trwa juz 14 dzien troszke pobolewa mnie brzuch ... jestem pod stala kontrola ginekologiczna usg cytologia gr. I mam jednego stalego partnera zastanawiam sie co moze byc tego przyczyna?? bede wdzieczna za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Być może są to zaburzenia hormonalne. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.