Nieregularne miesiączki trwające nawet miesiąc a problemy z zajściem w ciążę

Witam. Mam 24 lata. Od kilku lat staram sie z partnerem o dziecko. Ostatnio odbylam moja pierwsza wizyte u ginekologa, wraz z badaniem usg pochwy. Wyszlo, ze niby wszystko ok, zadnych zmian, cytologia I grupa. Natomiast od zawsze mam bardzo nieregularne miesiaczki, trwajace czasami nawet miesiac..nie wiem co robic. Skoro wszystko jest ok to dlaczego nie moge zajsc w ciaze i te miesiaczki sa tak dlugie? Czasami mam wrazenie, ze moj okres trwa cale zycie :(

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że konieczne jest wykonanie badań hormonalnych, a także układu krzepnięcia i poziomu płytek krwi z morfologii krwi obwodowej. Proszę ponownie udać się do lekarza ginekologa. A jak długo się Państwo starają? Być może warto byłoby wykonać badanie nasienia u partnera.