Nieregularne miesiączki a zajście w ciążę

witam razem z mężem staramy się o dziecko ostatnio miałam miesiączkę 15 września trwa 4 dni okres mam nieregularny raz 28 dni raz 26 wiec jak mam liczyć kiedy owulacja i kiedy moge próbować zajsc w ciąże
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Jeśli ma Pani nieregularne miesiączki to najbardziej wiarygodnymi metodami, które oceniają owulację są: USG oraz testy owulacyjne. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem ginekologiem.