Nieregularne miesiączki u 40-latki

mam pytanie w wieku 38 lat urodzilam moje pierwsze dziecko i jak narazie ostatnie. Obecnie mam 40 lat i problem z okresem , który pojawia sie co 2 lub 3 miesiace, ostatni raz pojawił sie 9 wrzesnia nadmieniam , ze w ciązy nie jestem i hormony mam w porządku.

Witam! Niestety odpowiedź na Pani pytanie nie jest możliwa bez przeprowadzenia bezpośredniego badania ginekologicznego. Szkoda, że nie podaje Pani jakie oznaczenia hormonalne były wykonane do tej pory. Oprócz hormonów płciowych (FSH, LH, prolaktyna) warto bowiem ocenić również funkcję tarczycy i nadnerczy.