Nieregularne miesiączki u 46-letniej kobiety

mam 46lat, do tej pory mialam regularnie okres. od dwoch miesiecy okres mam co 17dni, co moze byc przyczyna?

Witam,

być może w wyniku zaburzeń hormonalnych doszło do rozrostu błony śluzowej macicy i stąd częste krwawienia, lub po prostu wchodzi Pani w okres klimakterium.

Proszę udać się do ginekologa i wykonać badanie USG narządu rodnego.

pozdrawiam