Nieregularne miesiączki, wypadanie włosów, problemy skórne, bóle w podbrzuszu i zaburzenia nastroju

Witam, ostatnimi czasy mam sporo problemów z moim organizmem. Moje miesiączki są bardzo nieregularne (spóźniają się do 2 tyg, lub są wcześniej), do tego mam problemy z nastrojem, bardzo łatwo popadam w złość albo płaczę (mam już tak ok. 1 mc), wypadają mi włosy, mam problemy skórne na twarzy, czuję lekkie bóle w podbrzuszu, znacznie przytyłam. Chciałam iść do ginekologa, lecz w moim mieście nie rejestrują kobiet na nfz, które po raz 1. chcą się umówić na wizytę, dopiero po w roku 2016.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa lub endokrynologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.