Nieregularne miesiączki, wypadanie włosów, trądzik i nadmierne owłosienie a wyniki badań hormonalnych

Witam,Mam 20 lat, mam problemy z nieregularnymi miesiączkami ,nadmierne wypadanie wlosów nadmierny tradzik , przetluszczajace sie wlosy, osłabienie a głownym moim problemem to nadmierne owlosienie w okolicach pachwin, na klatce piersiowej, plecach i twarzy(skroni).Bylam u ginekologa , zrobilam badania na TSH i Testosteron gdzie wynik byl nastepujacy: THS-2,95 , Testosteron-0.66. Zrobilam dodatkowo jeszcze badania na FT4 i FT3, wynik wyszedl nastepujacy: FT4- 15,44 a FT3- 5,34.Prosze o odp.

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej ,i endokrynologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do smarowania na skórę.