Nierówne położenie oczu

Ostatnio zauwazyłam że mam lewe oko mniejsze od prawego, wcześniej tego nie widziałam i nie wiem czy to chwilowe czy już tak zostanie ? Nie wiem też czy miałam to od zawsze bo wcześniej tego nie zauważyłam i nikt mi nie mówił że lewe jest mniejsze.

wystarczy obejrzeć zdjęcia z dzieciństwa,dowodu lub innych dokumentów lub zapytać najbliższej rodziny czy tak było wcześniej. Najprawdopodobniej może być 1/ krótsza szpara powiekowa 2/jakieś zgrubienie lub choroba powieki,3/ oko większe może być bardziej 'otwarte' jakby w wytrzeszczu-wtedy proszę zbadaj tarczycę.