Nieskuteczne starania o drugą ciążę

Dzien dobry mam nietypowe pytanie staram sie o drugie dziecko 4 miesiace staran i nic nie wychodzi chodze na monitoring owulacji i pomimo ze lekarz nie widzi problemow to nie zachodze w ciaze dodam ze mam cin 1 w kolposkopi ale lekarz onkolog mowi ze to nie problem by zajsc w ciaze ..juz sie powoli załamuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim warto podkreślić, że 4 miesiące starań o dziecko to nie jest długi okres. Statystycznie starania trwają bowiem 6 miesięcy. Proszę się zatem póki co nie niepokoić. Zanim zajdzie Pani w ciążę warto byłoby także pomyśleć o leczeniu CIN 1.