Stosowanie Unidox na trądzik różowy a starania o ciążę

Przyjmuje na tradzik rozowaty unidox w dawce 3x2,6x1,16x0,5. Po kuracji chce zaczac starania o dziecko, po jakim czasie lek ten całkowicie wypłukuje sie z organizmu i moge zacząc bezpiecznie starac sie zajsc w ciaze?

Witam serdecznie

Producent leku Unidox który Pani przyjmuje podaje informację że należy odczekać 1 miesiąc.
Dla pełnego bezpieczeństwa i spokoju może Pani wydłużyć ten czas.

pozdrawiam serdecznie

IJ