Niespojenie łuku S1 a problem z zajściem w ciążę

Witam! Mam 22 lata i nie spojenie łuku S1. W ostatnim czasie bardzo bola mnie plecy w dolnej części, obawiam się, że będę miała problemy z zajściem w ciążę. Czy moje obawy są słuszne?

"nie pojenie łuku S1" jest dosyć częstą odmianą anatomiczną Nie powinna stanowić żadnych zagrożeń
Lekarz oceni Pani stan neurologiczny, jeżeli ma Pani dolegliwości bólowe.
Zwyczajna gimnastyka regularna i spokój !
Pozdrawiam