Niespokojne i rozdrażnione 9-tygodniowe dziecko

moje dziecko jest nie spokojne rozdraznione boli go brzuch juz wszystkiego enzymu laktazy espumisanu infacol debridat nic nie pomaga ma sapke,robi rzadkie kupy ze sluzem najgorsze sa noce wybudza sie steka strasznie jakby nie mogl zrobic kupy jesli nie podam espuisanu jest straszny placz dziecko ma 9 tyg jest karmione piersia

Piotr Pilarski

Na podstawie opisu ciężko stwierdzić przyczynę. Sugeruję wizytę u pediatry. Po zbadaniu będzie można zaplanować dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.