Niestrawione resztki pokarmów w kale

Witam. W moim kale zdarza mi się w miarę często zaobserwować noestrawione resztki pokarmów, np. Papryki tudzież groszku. O czym moze to świadczyć?

Witam. Może to świadczyć np. o tym ze nie dość dokładnie przeżuwa Pan pokarm w związku z czym nie zdoła ob ulec rozkładowi podczas pasażu przez przewód pokarmowy.