Nieustanny ból wszystkich stawów

Od lipca nieustannie bolą mnie wszystkie stawy. Czytałam dużo o chorobach stawów i nie mam niektórych objawów - nie puchną, nie ma zupełnie żadnych śladów, tylko ból. Nie pomagają leki przeciwbólowe. Nie jest spowodowane to pogodą, bo boli mnie zarówno jak świeci słońce i jest ciepło, jak i pada deszcz i jest zimno. Ból nie nasila się przy wysiłku fizycznym, ani przy jego braku. Rano nie mam uczucia zesztywnienia. Nie wiem z jakich powodów raz boli trochę, a raz tak, że nie mogę wytrzymać.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane objawy są niespecyficzne i wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.