Niewielki pęcherzyk na szyi mamy

Mojej mamie na szyi pojawił się niewielki pęcherzyk przypominający kokon długości ok kilka mm, z jednej strony(tej cieńszej) lekko przyczepiony do skóry, a reszta stercząca którą można swobodnie poruszać. Przez kilka dni wypełniony był jakby płynem z krwią, i z dnia na dzień stał się czarny, skóra wokół jest lekko czerwona. Proszę o poradę.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Konieczna wizyta w chirurga lub dermatologa w celu oceny zmiany.
Pozdrawiam