Niewielkie zgrubienia śluzówek widoczne w obu zatokach szczękowych
witam jestem po operacji przegrody i mój nos wygląda tragicznie i zmnienił kształt oto moje wyniki tk : Niewielkie zgrubienia śluzówek widoczne w obu zatokach szczękowych. Poza tym zatoki oboczne nosa prawidłowo powietrzne. Kompleksy ujściowo-przewodowe prawidłowo drożne. Nieweilkie skrzywienie przegrody nosa na stronę prawą. Niewidoczna małżowina nosowa środkowa po stronie prawej- najpewniej po operacji , niewykształcona? czy może to mieć coś wspolnego?>

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Należałoby wynik porównać z tym sprzed operacji i skonsultować z chirurgiem który Panią operował.
Pozdrawiam