Nieznośne bóle mięśni nóg

Mialem bol prawej nogi, rano jest ok, ale w czasie pracy roznie bywa, gdy poruszam sie bol jest znikomy, lecz gdy stoje to nieznośny, mam bol w posladku lub stawie biodrowym, odczuwam boke mięśni uda, klujacy bol lydki, opuchnieta kostka, klucie popeszwy stopy i tak jakby rwanie w palcach stopy. Szybko przy tym sie mecze a bol jest nieznośny, bol odczuwam w prawej nodze, ukge mam tylko wtedy gdy leze i mam uniesiona zgieta noge w kolanie oparta o cos, przy tym odczuwam lekki bol mięśni uda,

Renata GrzechociĹska

Witam.
Opisane przez Pana objawy wskazują na przewlekłą niewydolność żylną. Powinien Pan wykonać USG doppler kończyn dolnych i udać się do chirurga ogólnego lub naczyniowego.
Pozdrawiam