Niezrośnięta kość po 8. tygodniach noszenia gipsu

Witam, po 8 tyg. noszenia gipsu, z powodu zlamania V kości śródręcza - kosc się jeszcze nie zrosla. Na nastepne 2 tyg. jestem już bez gipsu i martwie sie czy to dozwolone? czy moge poruszać reką? co z rehabilitacja, czy wskazana? jak długo bedzie trwał zrost tej kości? Prosze o odp. dziękuję.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, potrzebna jest konsultacja ortopedyczna i podjęcie takowej decyzji po dokładnym zbadaniu oraz ocenie złamania. Pozdrawiam